Apto 1 Suite Premium - Pq Aquatico 24Hs Diroma Fiori
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Overdekt zwembad Dompelbad |
| Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Sportactiviteiten Aquapark Waterglijbanen Biljart/ Pool tafels Tafeltennis | Spa en ontspanning Spa en wellnesscentrum Turks stoombad Stoomcabine |
| Pendeldienst Pendeldienst (toeslag) | Eten op locatie Restaurant Snackbar aan het zwembad | Kindvriendelijk Kindermenu Kiderclub Kinderzwembad Kinderspeelruimte Speelzaal |
1-slaapkamer Apto 1 Suite Premium - Pq Aquatico 24Hs Diroma Fiori Caldas Novas bevindt zich op 25 minuten wandelafstand van het Waterpark Di Roma en biedt wifi. Dit appartement van 39 m² ligt op afstand van 6 km tot de Matriz-kerk.
Maak een rustige wandeling van 30 minuten naar het hart van het stadscentrum van Caldas Novas. Dit 2-badkamer appartement bevindt zich op 10 minuten rijafstand van de Japanse Tuin.
Deze accommodatie heeft een woonkamer met airconditioning voor optimaal comfort. Bij dit appartement zijn een bidet, een apart toilet en een sauna aanwezig voor uw comfort.
Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt de accommodatie een kitchenette met een waterkoker, een koelkast en keukengerei. Apto 1 Suite Premium - Pq Aquatico 24Hs Diroma Fiori is op 10 minuten rijden van de luchthaven Caldas Novas. Voor een complete wellnesservaring biedt Apto 1 Suite Premium - Pq Aquatico 24Hs Diroma Fiori toegang tot fitnesslessen en spatherapie, samen met een fitnesscentrum voor gasten om fit te blijven. Het appartement is compleet met voorzieningen zoals een Turks stoombad, een stoomcabine en warme openbare baden voor de ultieme ontspanning. De omgeving van dit appartement biedt diverse activiteiten, waaronder pingpong en biljart.
- Locale bezienswaardigheiden
- het Waterpark Di Roma950 m
- SESC Caldas Novas1,6 km
- Monument Hot Waters900 m
- Serra Verde Shopping600 m
- het diRoma Acqua Park1,9 km
- Transfer Taxi Caldas Express1,6 km
- Zuum Disco Club1,8 km
- het Monument van de Wateren1,1 km
- Luchthavens
- Luchthaven Caldas Novas4,5 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Kleedkamer
- Kapper
- Verkoopautomaten
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Restaurant
- Snackbar aan het zwembad
- Snackbar
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dompelbad
- Overdekt zwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Aquapark
- Live-entertainment
- Ontspannings-/ TV-kamer
- Spa en wellnesscentrum
- Sauna
- Turks stoombad
- Stoomcabine
- Fitnesscentrum
- Biljart/ Pool tafels
- Tafeltennis
- Warmwaterbronbad
- Openbaar bad
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Pendeldienst (toeslag)
- Roomservice
- Huishouding
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Geluiddichte kamers
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Strijkfaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Kindermenu
- Kinderzwembad
- Waterglijbanen
- Kinderspeelruimte
- Kiderclub
- Speelzaal
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apto 1 Suite Premium - Pq Aquatico 24Hs Diroma Fiori.
Gasten van Apto 1 Suite Premium - Pq Aquatico 24Hs Diroma Fiori kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Waterpark Di Roma, op 25 minuten wandelen. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Japanse Tuin (2 km) en de Matriz-kerk (6 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apto 1 Suite Premium - Pq Aquatico 24Hs Diroma Fiori in het stadscentrum te komen?
Het duurt 30 minuten lopen om van Apto 1 Suite Premium - Pq Aquatico 24Hs Diroma Fiori naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Apto 1 Suite Premium - Pq Aquatico 24Hs Diroma Fiori te boeken?
De prijs van het boeken van Apto 1 Suite Premium - Pq Aquatico 24Hs Diroma Fiori is $32. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt het appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van het appartement de ontspanning ervaren met Turkse stoombaden, een Turks stoombad en een stoomcabine. - ❓
Heeft Apto 1 Suite Premium - Pq Aquatico 24Hs Diroma Fiori een internetverbinding?
Ja, Apto 1 Suite Premium - Pq Aquatico 24Hs Diroma Fiori is voorzien van wifi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is precies de grootte van Apto 1 Suite Premium - Pq Aquatico 24Hs Diroma Fiori?
Apto 1 Suite Premium - Pq Aquatico 24Hs Diroma Fiori bestaat uit 39 vierkante meter. - ❓
Heeft Apto 1 Suite Premium - Pq Aquatico 24Hs Diroma Fiori een eigen zwembad?
Apto 1 Suite Premium - Pq Aquatico 24Hs Diroma Fiori heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.